Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Harlooptrainingen voor AZVD leden

2018-09-20 08:13:36

Voor de AZVD leden zijn er ook hardlooptrainingen! Je kunt meedoen op:

Dinsdagavond 19.30 - 20.45

Zaterdagochtend: 9.30 - 10.45

Kracht en stabiliteitstraining hardlopen

Challence Almere

2018-09-13 08:37:13

Hier het verslag van onze voorzitter Nico Krijgsman tijdens zijn Challence Almere!

 Challence Almere MD

 

Winter seizoen van start

2018-09-02 15:37:53

Maandag 3 september start het winter seizoen weer en wordt er weer in de Zaangolf gezwommen!

zwemles voor volwassenen

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Arnold Binkman
ledenadministratie@azvd.nl
 
Website
Minet van der Ploeg

minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2018