Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Buitentrainen

2020-05-11 07:27:03

Vanaf 1 juni 2020 starten we met de buitentrainingen voor onze leden. Check je email voor de details!

Corona

2020-03-13 14:28:33

Beste leden,

Vanwege de ontwikkelingen met betrekking tot het verspreiden van het Coronavirus, zullen de loop- en zwemtrainingen tot tenminste 6 april niet doorgaan.

We houden je uiteraard op de hoogte van de laatste stand van zaken. Voor vragen of opmerkingen kun je een e-mail sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Hartelijke groet,

AZVD
 

Sinterklaas

2019-11-26 07:25:26

5 december vieren we Sinterklaas, er zijn die avond dan ook géén zwemtrainingen!

 

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Dirk Goldebeld
ledenadministratie@azvd.nl
 
Website
Minet van der Ploeg

minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2020