Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD, Assendelft

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triatlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Zwemmen 22 juli!

2017-07-20 14:05:35

Allen ivm blauwalg in het zwaansmeer gaan we zaterdag as zwemmen in de nauernase vaart. 8.00 uur is de start tot ongeveer 9.00 uur, op de bekende plek, nabij de kano steiger, tegenover vrouwenverdriet.
Hoemeer zielen hoe beter!
De TC

IRONMAN HELDEN

IRONMAN HELDEN

2017-07-20 08:10:22

De helden van AZVD! Michiel & Stefan die op 8 juli in Frankfurt de IRONMAN volbrachten. Dat op zich is al een heldendaad, het finishen van hen met 1 minuut tijdsverschil ertussen is wel heel bijzonder. 2 klassebakken pur sang! 

 

Triatlon Groningen 3e-Divisie

2017-06-20 06:35:56

Afgelopen zondag 18 juni 2017 was het de beurt aan het 3e-divisieteam van AZVD om in Groningen deel te nemen aan de Olympische Afstand (1500M zwemmen, 40km fietsen, 10km lopen). De verwachtingen waren hoog gespannen na de flitsende seizoenstart in Arnhem (9e plek). Ook dit keer wisten de mannen onder leiding van Nico (Speedman) Krijgsman (13e overall) weer een 10e plek binnen te slepen! Super gedaan Nico, Bert, Rob en Chris!

19224906 761518114028363 4155534381212378873 n

Belangrijke informatie

Bestuur

Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl

Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl

Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
Rabobanknummer 304154644

Ledenadministratie
Arnold Binkman
ledenadministratie@azvd.nl

Website
Minet van der Ploeg
minet@azvd.nl

Afdelingen

Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl

Waterpolo
Glenn de Vries
waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl

AZVD © 2015-2017